Plytas gamina daugelis plytinių. Jų plytos lygios, taisyklingos ir vienodos, kaip du vandens lašai. Kuo gi mes skiriamės nuo kitų gamintojų?

Ogi tuo, kad plytas ir čerpes gaminame tais pačias metodais, kaip buvo gaminama XIV – XIX amžiuje - maišome molį, drebiame į medines formas ir išdegame krosnyse aukštoje temperatūroje. Bet kodėl gi naudojame tokius archaiškus gamybos metodus, gamindami ne tiesiai, lygiai ir vienodai (nors galima būtų padaryti ir taip), o va taip, kaip matote dešinėje?mūsų gamybos plyta

Norint tai suprasti, reikia atsakyti sau į klausimą - ar jaučiate skirtumą tarp senamiesčio plytinių pastatų, ir dabartinių polistirolu apšiltintų dėžučių, apklijuotų klinkerio plytelėmis?

Jei skirtumas Jums yra, tai mūsų plytos yra būtent tokios pačios, kaip ir plytos, iš kurių pastatyti senamiesčio pastatai. Spalva, kokybė, ilgaamžiškumas - viskas autentiška, netgi pavišiaus struktūra.

Mes ne tik gaminame, bet ir stengiamės atkurti senovės paveldą, iš nuotrupų atkurdami gamybos technologiją.Planuojame senoviškos malkomis kūrenamos plytų degimo krosnies statybą, arklių jėga varomo molio minkymo agregato atkūrimą, bei kitus kultūros paveldo išsaugojimo projektus.

Žinoma, rankinė technologija leidžia mums pagaminti ir bet kokių formų ar dydžių plytas, daugiau apie tai čia.

Kaip atrodo statiniai iš mūsų plytų, galite patys pamatyti žemiau esančiose nuotraukose, arba galite pamatyti ir gyvai - atvykdami pas mus.

 

Bet kuri mūsų gaminta plyta tiks tiek lauko, tiek vidaus sąlygoms, bei atlaikys židinio ar krosnies karštį.